تحقیق در مورد اقتصاد کره جنوبی

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 تحقیق در مورد اقتصاد کره جنوبی دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تحقیق در مورد اقتصاد کره جنوبی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تحقیق در مورد اقتصاد کره جنوبی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تحقیق در مورد اقتصاد کره جنوبی :

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل : word (..doc) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد صفحه : 18 صفحه

قسمتی از متن word (..doc) :


‏جنبه های دیگر اقتصاد کره جنوبی
‏شاید كره جنوبی را از جهات اقتصادی بتوان منحصر به فرد وحتی پیشتاز به شمار آورد: این كشور با جمعیتی بیش از 48 میلیون نفر و سرزمینی بسیار كوچك، مدت كوتاهی پس از جنگ كره، اصلاحات خود را آغاز كرد. این راه با سرعت و جدیت تمام دنبال شد به طوری كه پس از دو دهه رشد شتابان آن زبانزد كشورهای دیگر شد و یك دهه بعد محصولات صنعتی آن از كیفیت مناسب برای حضور در بازارهای بین المللی و رقابت با بزرگان صنعتی برخوردار شدند. رشد صنعتی كره جنوبی 6/5 درصد است، صنعت بیش از 41 تولید ناخالص داخلی را به خود اختصاص می دهد درحالی كه 21 درصد نیروی كار را جذب كرده است. درآمد سرانه آن اندكی كمتر از 20 هزار دلار است، و تراز تجاری آن مثبت است یعنی در برابر 162/6 میلیارد دلار صادرات، 148/4 میلیارد دلار واردات دارد.
‏تعریف بنگاههای كوچك و متوسط
‏در كره جنــوبی از معیار تعداد كاركنان تمام وقت شاغل در بنگاهها برای شناسایی و طبقه بندی بنگاهها برای شناسایی و طبقه بندی بنگاهها استفاده می شود. براساس این معیار در بنگاههای تولیدی چنانچه تعداد كاركنان كمتر از 300 نفر باشد آن بنگاه كوچك و متوسط به حساب می آید. این معیاربرای بنگاههای كوچك و متوسط خدماتی، تعداد كاركنان كمتر از 20 نفر است.
‏در برخی موارد، از معیار دیگری نیز استفاده می شود، این معیار میزان مجموع دارائیهای بنگاههاست كه براساس آن بنگاههای كوچك و متوسط آن دسته از بنگاههایی هستند كه میزان مجموع دارائیهای آنها كمتر از 80 میلیارد ون (واحد پول كره جنوبی) باشد.


لینک کمکی