تحقیق در مورد اقامتگاه در ایران وتطبیق آن با فرانسه 23ص

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 تحقیق در مورد اقامتگاه در ایران وتطبیق آن با فرانسه 23ص دارای 26 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تحقیق در مورد اقامتگاه در ایران وتطبیق آن با فرانسه 23ص  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تحقیق در مورد اقامتگاه در ایران وتطبیق آن با فرانسه 23ص،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تحقیق در مورد اقامتگاه در ایران وتطبیق آن با فرانسه 23ص :

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل : word (..doc) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد صفحه : 20 صفحه

قسمتی از متن word (..doc) :


‏مقدمه
‏تحقیق ارائه شده درباره ‏ی یكی از شا خصه های حقوق بین الملل خصوصی یعنی اقامتگاه می باشد و تطبیق آن با قوانین فرانسه.
‏این موضوع بسیار مهم و حیاتی برای همه ی دانشجویان و در حد اطلاع برای همه ی مردم می باشد تا از قوانین باخبر باشند، چرا كه این امر مهم كمی مهجور مانده است و درباره ی آن حق مطلب ادا نمی شود.
‏اكنون كه من دانشجوی ترم سوم علوم سیاسی می باشم با سیاستی كه استاد این درس جناب آقای حمیدی پور اتخاذ كردند به این سمت رفتم كه كمی بیشتر درباره ی این موضوع تحقیق نمایم.و به دنبال آن به اهمیت فوق العاده آن پی بردم. لذا در ابتدای امر از استاد عزیزم تشكرمی نمایم. البته در طول تحقیق مشكلاتی هم وجود داشت، از قبیل كمبود منابعٍ در دسترس چراكه بیشتر منابع در دسترس در این زمینه بیشتر به ایران اختصاص داشت و من را مجبور می كرد كه از هر منبع مسائل متعدد را استخراج نمایم و همینطور گستردگی موضوع نیز از موانعی بود كه با راهنمایی استاد و مشاوران دیگر برطرف شد البته توقعی از دانشجوی ترم سوم كه هنوز با ساختمان یك تحقیق علمی به طور كلی آشنا نشده است، برای ارائه ی یك تحقیق كاملاً علمی و جامع نیست و این جانب به خاطر ضعف های موجود در این كار از استاد محترم پوزش طلبیده و امیدوارم كه با تلاش مضاعف خود و راهنمایی اساتید در آینده این ضعفها برطرف شود.
‏این تحقیق از قسمت های مختلفی تشكیل شده است كه اعم است از كلیات حقوق بین الملل خصوصی‏، ‏كلیات اقامتگاهها و برخی ویژگی هایی كه در قوانین دو كشور مشترك اند و مسائل كوچكی از كشورهای دیگر. البته تكیه اصلی بر روی قوانین ایران بوده و سعی شده است كمی مفصل تر به آن پرداخته شود كه امیدوارم من را از مسئله اصلی دور نكرده باشد و كمی هم بر اهمیت موضوع پرداخته شده است و تاثیر آن بر قوانین داخل و خارج و ادامه ی مطالب كه در تحقیق آمده است در انتها نیز منابع ذكر شده است.


لینک کمکی