تحقیق در مورد اختیارات سرمایه گذاری در دارایی های سرمایه ای 8 ص

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 تحقیق در مورد اختیارات سرمایه گذاری در دارایی های سرمایه ای 8 ص دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تحقیق در مورد اختیارات سرمایه گذاری در دارایی های سرمایه ای 8 ص  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تحقیق در مورد اختیارات سرمایه گذاری در دارایی های سرمایه ای 8 ص،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تحقیق در مورد اختیارات سرمایه گذاری در دارایی های سرمایه ای 8 ص :

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل : word (..doc) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد صفحه : 9 صفحه

قسمتی از متن word (..doc) :


‏ ‏اختیارات سرمایه گذاری در دارایی های سرمایه ای ‏2
‏پیشرفت اخیر در ادبیات بودجه بندی سرمایه ای موجب ارایه نظریه جدید اختیارات سرمایه گذاری در دارایی های سرمایه‌ای (Real options)‏ شده است. این نظریه جدید افقی تازه پیش روی محققین و مدیران شركت ها در زمینه بودجه بندی سرمایه ای گشوده است . اختیارات سرمایه گذاری در دارایی های سرمایه ای بر این اساس استوار است كه در هنگام انجام سرمایه‌گذاری در دارایی‌های حقیقی مثل زمین ساختمان وماشین‌آلات اختیارات خاصی مشابه اختیارات دارایی های مالی (اختیار خرید و اختیار فروش سهام‏3 ‏) نهفته است.
‏بیر من واشمید (1988) اختیارات سرمایه گذاری در دارایی های سرمایه ای را انتخاب سرمایه گذار در هنگام سرمایه‌گذاری می دانند. آنها پروژه ای را دارای اختیار سرمایه گذاری تلقی می كنند كه پس از قبول آن بتوان تصمیمات مهمی در رابطه با آن پروژه اتخاذ كرد كه بر ارزشش تأثیر بگذارد. بریلی و مایرز (1996) اختیارات سرمایه‌گذاری در دارایی های سرمایه ای را حقی برای سرمایه‌گذاران می دانند كه استفاده از آن موجب افزایش ارزش سرمایه‌گذاری در شرایط مطلوب ومحدود كردن زیان در شرایط نامطلوب می گردد.
‏وجود اختیارات سرمایه گذاریها موجب افزایش ارزش پروژه‌های سرمایه‌ای می‌گردد. ارزش یك پروژه سرمایه‌‌ای را در غیاب مدل‌های پیچیده‌ای ارزشیابی اختیارات سرمایه‌گذاری شامل ارزش فعلی خالص پروژه كه به شیوه معمول محاسبه می گردد به اضافه ارزش اختیارات سرمایه گذاری داشته اند.


لینک کمکی