پاورپوینت منابع معدنی زیر بنای تمدن و توسعه صنعتی

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت منابع معدنی زیر بنای تمدن و توسعه صنعتی دارای 81 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در PowerPoint می باشد و آماده ارائه یا چاپ است

شما با استفاده ازاین پاورپوینت میتوانید یک ارائه بسیارعالی و با شکوهی داشته باشید و همه حاضرین با اشتیاق به مطالب شما گوش خواهند داد.

لطفا نگران مطالب داخل پاورپوینت نباشید، مطالب داخل اسلاید ها بسیار ساده و قابل درک برای شما می باشد، ما عالی بودن این فایل رو تضمین می کنیم.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي پاورپوینت منابع معدنی زیر بنای تمدن و توسعه صنعتی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت منابع معدنی زیر بنای تمدن و توسعه صنعتی :

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : پاورپوینت
نوع فایل : powerpoint (..ppt) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد اسلاید : 81 اسلاید

قسمتی از متن powerpoint (..ppt) :


بنام خدا
زیربنای اقتصادی کشورهای مختلف، متنوع است .
مبنای اقتصادی برخی از کشورها، صنعتی ، کشاورزی یا گردشگری است و برخی دیگر، اقتصاد خود را بر مبنای منابع و ذخایر معدنی بنا نهاده اند.
به نظر شما، مبنای اقتصاد کشور ما، کدام مورد است؟
بسیاری از کالاهایی که در زندگی روزمره از آنها استفاده می کنید ، یا با آنها سروکار دارید، از منابع فلزی (آهن، آلومینیوم، طلا و منیزیم)، غیر فلزی(رس ها ، زغال سنگ و ...) و یا مواد نفتی و پتروشیمیایی مانند پلاستیک،بنزین و... به دست می آیند.
درعلم زمین شناسی با مواردی مانند نحوه تشکیل، ذخیره و اکتشاف منابع معدنی وسوخت های فسیلی مانندزغالسنگ،نفت وگاز آشنامی شوید .


لینک کمکی