پاورپوینت حمل و نقل شهری

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت حمل و نقل شهری دارای 19 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در PowerPoint می باشد و آماده ارائه یا چاپ است

شما با استفاده ازاین پاورپوینت میتوانید یک ارائه بسیارعالی و با شکوهی داشته باشید و همه حاضرین با اشتیاق به مطالب شما گوش خواهند داد.

لطفا نگران مطالب داخل پاورپوینت نباشید، مطالب داخل اسلاید ها بسیار ساده و قابل درک برای شما می باشد، ما عالی بودن این فایل رو تضمین می کنیم.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي پاورپوینت حمل و نقل شهری،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت حمل و نقل شهری :

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : پاورپوینت
نوع فایل : powerpoint (..ppt) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد اسلاید : 19 اسلاید

قسمتی از متن powerpoint (..ppt) :


به نام طراح و معمار هستی...
کلیتی در فهم زمینه
مبانی نظری
مقدمه
برنامه ریزی کاربری زمین
منابع
بررسی بر ترافیک
برنامه ریزی حمل و نقل
رابطه حمل و نقل با کاربری زمین
مبانی نظری
مقدمه
معیار های برنامه ریزی
منابع
شبکه دسترسی
اصول ترافیکی
رابطه متقابل كاربرى زمین و حمل و نقل:
كاربرى زمین و سیستم حمل و نقل مانند طرفین یك معادله هستند كه تغییراتشان روى هم اثر میگذارد. نوع كاربرى و تراكم آن ، ظرفیت شبكه و توان شبكه نوع كاربرى زمین و تراكم آنرا تعیین میكند.
اهداف تحقیق:
هدف كلان این تحقیق ارائه ى راهبرد تئورى و عملى جهت ایجاد و تقویت ساز و كار ارتباط و هماهنگى بین برنامه ریزى حمل و نقل شهرى و برنامه ریزى كاربردى اراضى شهر با هدف مكان یابى بهینه كاربرى شهریست. اهداف خرد عبارتند از بررسى تاثیر كاربرى هاى مختلف بر سیستم حمل و نقل شهرها ، تخصیص ترافیك به شبكه ها بر پایه ى نوع كاربرى ها ، توزیع كاربرى ها بر اساس سلسله مراتب شبكه ارتباطى ، كاهش تعداد و زمان سفر از طریق توزیع مناسب كاربرى ها ، بهبود تردد از طریق توزیع مناسب فضایى كاربرى ها، كمك به طراحى شهر بر اساس نگرش سیستمى ، هدایت روند توسعه شهر ها با پیش بینى صحیح كاربرى ها و شبكه ارتباطى
بررسی بر ترافیک
مشخصات گورستان ها
مبانی نظری
مقدمه
ضوابط مکانیابی
منابع
معیارهای برنامه ریزی
اصول مدیریت
سیستم كالبدى شهر :
به مجموعه فضاهاى انطباق یافته اى كه به منظور براورده كردن نیاز ها یا خواسته هاى سازمان یافته اى شكل گرفته و بین آن ها از طریق شبكه هاى حمل و نقل ، روابط متقابل درون شبكه اى جریان میابد اطلاق میشد كه دو جز اصلى آن فضاهاى انطباق یافته و مجراهاى انطباق یلفته میباشد.
تعریف عناصر و روابط سیستم كالبدى شهر :
عناصر سیستم كالبدى شهر را كاربرى هاى زمین تشكیل میدهند كه بین آن ها از طریق شبكه حمل و نقل روابط مستمر و متقابل در جریان است.
تعریف برنامه ریزى كاربرى:
در حالت كلى كاربرى زمین نحوه ى استفاده از اراضى را نشان میدهد و بر فعالیت انسان در زمین و منابع طبیعى و پوشش هاى سطح زمین تاكید دارد و یك طرح تدوین شده و رسمى بوده و شامل برنامه هاى عمرانى بخش خصوصى و دولتى و توجیهات این برنامه ها میباشد و معمولا با طرح حمل و نقل تهییه میشود و باهم چهارچوب طرح جامع شهر را به وجود مى آورند
بررسی بر ترافیک


لینک کمکی